چهره جالب کیم کارداشیان قبل از معروف شدن و بعد از شهرت

کیم کارداشیان قبل از معروف شدن

 

کیمبرلی نوئل کارداشیان (به انگلیسی: Kimberly Noel Kardashian)، (به ارمنی: Քիմ Քարդաշյան) (زادهٔ ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰در آمریکا)، شخصیت مطرح دنیای رسانه و سرگرمی، مدل، بازرگان، بازیگر و شخصیت تلویزیونی اهل آمریکا می‌باشد.

کیم پیش از پیشرفت در شغلش به عنوان ستاره برنامه‌های واقع نما، ابتدا به خاطر لو رفتن و انتشار فیلم سکس وی بر سر زبان‌ها افتاد. گفته‌شد او بعدها در دادگاه ۵ میلیون دلار از شرکت منتشر کننده ویدئو شکایت کرد و توانست غرامت دریافت کرد. او با درخشش در مجموعهٔ واقع نمای همراه با کارداشیان‌ها که از شبکه ای! پخش می‌شود و آن را با خانواده‌اش اجرا می‌کند؛ مشهور شد.

وی در چندین خط تولید پوشاک و عطر فعالیت دارد. در سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) کیم با ۶ میلیون دلار درامد، پر درامدترین ستارهٔ برنامه‌های واقع نما شد.

کارداشیان زادهٔ لس آنجلس کالیفرنیا، دختر رابرت کارداشیان، وکیل مدافع و کریس جنر است.

پدر کیم از سومین نسل ارمنی‌های آمریکایی و مادرش از تبار هلندی و اسکاتلندی است. پدرش بیشتر شهرتش را بخاطر وکیل مدافع شدن اونتال جیمز در طی یک ماجرای قتل بدست آورد، او در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۳ در گذشت.

مادر او در تاریخ ۱۹۸۹ از رابرت طلاق گرفت و در سال ۱۹۹۱ با بروس جنر ازدواج کرد

کارداشیان دو خواهر به نام‌های کرتنی کارداشیان و کولی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب دو برادر ناتنی به نام‌های برتون و برندون جنر و برودی جنر (که مجری تلویزیون نیز می‌باشد) است، کیم کارداشیان سه خواهر نانتی به اسم‌های کیسی، کندل و کیلی جنر هم دارد. همچنین اونتال جیمز پدرخوانده او می‌باشد. او در دبیرستان مریمونت تحصیل می‌کرده‌است

کیم کارداشیان 34 ساله در حال حاضر چهره بسیار متفاوتی نسبت به اواسط دهه 20 سالگی و پیش از شهرت دارد.

چهره جالب کیم کارداشیان قبل از معروف شدن و بعد از شهرت را در زیر که با اولین مجله خانوادگی به شهرت رسیده بود را مشاهده میکنید

کیم با مجموعه برنامه ی خانوادگی شان به نام “همراه با خانواده کارداشیان” به شهرت رسیده است و اخیرا یک مجله امریکایی اداعا دارد که وی با جراحی پلاستیک توانسته چهره خود را مانند همیشه شاداب نگاه دارد

کیم کارداشیان قبل و بعد از شهرت

چهره زیبای کیم کارداشیان

کیم کارداشیان قبل از معروفیت

کیم کارداشیان قبل از جراحی پلاستیک

 

این مجله از سوی یک منبع نزدیک به وی نوشته :”او در تمام صورتش از پرتز استفاده کرده و جراحی های وی در بینی، گونه ها و چانه است.”

همچنین ادعا می شود که وی به دلیل تجربه بدی که در ماه می 2012 در فرانسه داشت، از تزریق هرگونه چیزی به دور چشمهایش خودداری می کند و با آن احساس خوشایندی ندارد.

 

کیم کارداشیان کنار همسر خوانندش

کیم کارداشیان و کانیه وست خواننده رپ

جدایی کیم کارداشیان از شوهر رپرش

چهره جدید کیم کارداشیان کنار همسرش


مطالب بیشتر در این مورد

عکس دو نفره روناک یونسی و پسرش مهرسام میری

عکس هنگامه قاضیانی کنار ساحل خزر

عکسی از دوران بارداری سپیده خداوردی کنار همسرش

نظر علی نصیریان راجع به ترانه علیدوستی

بیوگرافی رویا میرعلمی بازیگر سریال شمعدونی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه