نویسنده البرزی با - تصمیم - راهی نمایشگاه کتاب تهران شد

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، نویسنده جوان البرزی، رمان خود به نام «تصمیم» که روایت گر یک زندگی عاشقانه است، روانه بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران کرد.

در بخشی از این رمان آمده است: سالن تأتر مملو از جمعیت بود، چنان سکوتی در سالن حکفرما بود که گویی تماشاچیان نقش نمی کشیدند. اجرای نمایش پایان می یابد و....

طاهره ناخدازاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در این رمان زندگی یک بانوی معلم محور قرار دارد. معلمی که از کودکی عاشق یک سوپرستار سینما می شود و تاثیر این عشق را می توان در تصمیم گیری های این معلم دید.

وی در ادامه با گلایه از قیمت گران کاغذ گفت: کتاب «تصمیم» با قیمت ۲۹ هزار تومان در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است. بسیار می شنویم که کتاب بخوانید، کتاب مونس تنهایی انسان ها است ولی وقتی قیمت کتاب سر به فلک می کشد نباید انتظار داشت که فرهنگ کتابخوانی پر رنگ تر از همیشه دیده شود.

ناخدازاده در پایان با اشاره به اینکه مجبور شده است در انتشار کتاب سرمایه گذاری کند، گفت: اگر دولت تدبیری بیاندیشد که کاغذ با قیمت دولتی در اختیار ناشران قرار گیرد و قیمت نهایی کتاب برای عرضه به شهروندان مقرون به صرفه باشد می توانیم شاهد گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه باشیم.

در پایان گفتنی است؛ رمان تصمیم از سوی انتشارات مهرآموز به چاپ رسیده و در سالن ۲۵ ، غرفه ۲۸۵بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه