جمعی از دانشجویان استرالیایی از موسسه نور بازدید کردند

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، جمعی از دانشجویان کشور استرالیا با حضور در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی از نزدیک با فعالیت های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی مرکز نور آشنا شدند.

حجت الاسلام عزت الله مرتضایی - مدیر گروه قرآن و حدیث مرکز نور در این دیدار با اشاره به فعالیت های مرکز به تشریح نرم افزار قرآنی ترجمان وحی با 26 زبان پرداخت و گفت: این نرم افزار حاوی متن و فهرست کامل سوره های قرآن کریم به همراه ۸۰ ترجمه به ۲۶ زبان، ۳ آوانگاری کامل قرآن کریم به زبان انگلیسی، ارائه ۳ عنوان فرهنگ لغت قرآنی در ۲۲ جلد می باشد.

وی افزود: آلمانی، اردو، اسپانیایی، اندونزیایی، انگلیسی، ایتالیایی، ترکی آذری، ترکی استانبولی، روسی، فارسی، فرانسوی، هندی، چینی، ژاپنی و کردی از جمله زبان های کتب موجود در این نرم افزار است.

مدیر گروه قرآن و حدیث مرکز نور با بیان اینکه قرائت ترتیل آیات با صدای استاد محمدصدیق منشاوی می باشد، گفت: پنهان کن برخی امکانات و قابلیت ها، جستجو در متن آیات و ترجمه های قرآن کریم، امکان مقایسه ترجمه های مختلف با یکدیگر و ارتباط متن آیات با ۳ عنوان فرهنگ لغت از جمله امکانات و قابلیت های این نرم افزار می باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه