جزئیات پذیرش در مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای مهر 93

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

جزئیات پذیرش در مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای مهر 93 - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، متقاضيان ثبت نام و شركت در این دوره می توانند از طريق شبكه اينترنت سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org از روز يكشنبه 19 مرداد تا روز يكشنبه 26 مرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

روش گزينش دانشجو در هر یک از کدرشته‌محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جدول شماره (3) مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند.

ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد. پیشنهاد می‌شود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام کنند.

داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد. برای هر یک از این موارد ارایه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است.

هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي و به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال است، انجام می گیرد و داوطلبان پس از پرداخت مبلغ 144.000 یکصد و چهل و چهار هزار ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در پذيرش، می توانند در این دوره ثبت‌نام کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه