اپلیکیشن جدید - فدیبو - برای گوشی‌های آیفون به زودی عرضه می‌شود

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

مصطفی قوانلو قاجار مدیر رسانه‌ای فیدیبو در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: به تازگی نسخه تازه اپلیکیشن فدیبو را برای سیستم عامل IOS طراحی کرده‌ایم. در نسخه جدید فضای دسترسی به صفحات و امکانات فیدیبو تسهیل شده و کاربران از فضای گرافیکی بهتری برای مرورکردن صفحات و کتاب‌ها برخوردار خواهد بود.

وی افزود: طی یک ماه گذشته نسخه تازه‌ای از اپلیکیشن اندروید فدیبو عرضه شد که با استقبال کاربران رو به رو شده و خوشبختانه تعداد قابل توجهی از علاقه مندان به کتابخوانی برای اولین بار اپلیکشین مخصوص اندروید را دانلود کرده اند.

قوانلو قاجار درباره ویژگی‌های نسخه جدید اندروید فدیبو گفت: نسخه ۴ این نرم افزار در مقایسه با نسخه‌های پیشین این نرم افزار دارای تفاوت‌های قابل ملاحظه ای است. در این نسخه دسترسی به آیکون سرچ در همه فضای نرم‌افزار مهیا شده و کاربر به راحتی می‌تواند عنوان کتاب و نام نویسنده و ناشر را جستجو کند. بزرگترین تفاوت این نسخه با نسخه های پیشین در ظاهر آراسته و جذاب آن است. تنوع در رنگ بندی منوها و صفحات باعث شده تا کاربر از گشت و گذار در صفحات اپلیکشین لذت ببرد و خسته نشود.

مدیر رسانه ای فیدیبو با اشاره به سرعت بارگذاری صفحات اپلیکیشن فیدیبو گفت: در مقایسه با نسخه های پیشین، در این نسخه سرعت بارگذاری صفحات بالارفته و نرم افزار با دستگاه‌های بیشتری سازگار شده است. کاربران می توانند با دانلود کردن نسخه جدید، بیش از سه هزار و ۷۰۰ عنوان کتاب را در کتابخانه مجازی خود ذخیره کنند و در دستگاه های تلفن همراه و تبلت های خود بخوانند.

فیدیبو نخستین فروشگاه قانونی دانلود کتاب الکترونیکی فارسی است که با هدف توزیع کتاب های الکترونیک با رعایت قانون جهانی کپی رایت، به کاربران این امکان را می دهد که در هر زمان و هرجا، کتاب الکترونیک فارسی دانلود کنند.

دانلود این نرم افزار در این لینک ممکن است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه