ارشاد از ناشران 285 عنوان کتاب تازه خرید - درباره خریدهای ارشاد نظر بدهید

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

ارشاد از ناشران 285 عنوان کتاب تازه خرید - درباره خریدهای ارشاد نظر بدهید - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه پانصد و بیست و یکم خود که امروز دوشنبه 7 مهر مصوبات آن اعلام شده است، با خرید 285 عنوان کتاب تازه از ناشران سراسر کشور در شمارگان 52 هزار و 300 نسخه موافقت کرد.

این جلسه با حضور اعضای هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامل علی‌اصغر محمدخانی، حمیدرضا ارباب سلیمانی، محمدکاظم شمس، محمدعلی مهدوی‌راد، علی شجاعی‌صائین، علی‌اصغر سیدآبادی، مصطفی امیدی و علی اوجبی برگزار شد و اعتبار کتب مصوب در آن هم تا 30 آذر 1393 است البته برای خرید آنها نیازی به مکاتبه یا مراجعه حضوری ناشران به هیئت مذکور نیست.

بر اساس این گزارش، بیشینه شمارگان کتب انتخاب شده در این فهرست 600 نسخه است که همگی مربوط به انتشارات پیدایش و شامل کتاب‌های زیر است:

چنگال مرگ (شهره نورصالحی)، دمت را کوتاه کنم؟ (مرجان کشاورزی آزاد)، سایه‌ای که سر نداشت، دم نداشت، تن هم نداشت (سوسن طاقدیس)، سبیل عمو (محمدرضا شمس)، قصه درختی که خوابش می‌آمد (فرهاد حسن‌زاده) و یک پرش و دو پرش و سه پرش (فریبا کلهر). قیمت همه این کتاب‌ها بجز «چنگال مرگ» - که 7500 تومان است - 6000 تومان است.

کمینه شمارگان کتاب انتخاب شده در این فهرست 50 نسخه است.

فهرست کتاب‌های جدید مصوب از سوی هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را می‌توانید اینجا ملاحظه کنید.

همچنین بر اساس این گزارش، امکان اظهار نظر از سوی تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص نحوه خرید‌های کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ناشران در وبسایت هیئت انتخاب و خرید کتاب فراهم شده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه